Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem
Do strony głównej
 
 
 
 
 
 
Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego Sp z o.o. ma zaszczyt przekazać Państwu prezentację naszej firmy, która mamy nadzieję pomoże w nawiązaniu współpracy w zakresie wykonawstwa robót ogólnobudowlanych oraz robót inżynieryjnych i hydrotechnicznych.

- Nasza firma powstała w 1990 roku i reprezentuje w całości kapitał prywatny

- nie posiada zadłużeńprzeterminowanych, w czasie swojej działalności nie braliśmy kredytów bankowych, a roboty finansujemy z własnych środków (obrót za rok 2001 wyniósł 20 116,70 tys. zł)

Dysponujemy sprzętem specjalistycznym takim jak:

maszyny do wbijania pali oraz grodzic
samochody transportowe
koparki
dzwigi
agregaty prądotwórcze
agregaty tynkarskie
sprężarki spalinowe

oraz innym sprzętem niezbędnym do wykonywania robót budowlanych.

 

 

   Zatrudniamy 55 osób, w tym na stanowiskach robotniczych w zawodach murarz-tynkarz, cieśla budowlany, ślusarz-spawacz, glazurnik, malarz oraz na stanowiskach nierobotniczych 8 osób, w tym 3 kierowników budów - mgr inż budownictwa lądowego, inż z uprawnieniami hydrotechnicznymi z doświadczeniem zawodowym w bezpośrednim wykonastwie budowlanym: 17÷30 lat. Posiadamy wyłączność na obszar Polski wykonywania zabezpieczenia i ochrony brzegu morskiego metodą "WAVEBLOCK" Produkujemy własne elementy żelbetowe i betonowe dla budownictwa hydrotechnicznego (tetrapady i "WAVEBLOCK") i budownictwa ogólnego

Zawsze jesteśmy otwarci na rozmowy i negocjacje dotyczące spraw technicznych, technologicznych i finansowych realizowanych przez nas obecnie i w przyszłości inwestycji.Gwarantujemy terminowość, solidość i konkurencyjne ceny na prace wykonwane przez nasze przedsiębiorstwo.
Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego Sp. z o.o.
ul. Leszczyńskiego 10A, 76-200 Słupsk
NIP 839-040-57-07
Regon 005322323
Spółka zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Gdańsku pod nr KRS 0000172075
Kapitał zakładowy 50.400,00 zł

O firmie | Roboty inżynieryjne i hydrotechniczne | Roboty ogólnobudowlane | Realizacje | Kontakt 

:: Created & hosted by Ciachoo.com © 2002-2023